Predavanje “Mladi i bezbednost saobraćaja“ na IUNP-u

U okrugloj sali Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru, u srijedu, 03.06.2015. godine u organizaciji Departmana za pravne nauke IUNP-a, a u saradnji sa Agencijom za bezbednost saobraćaja Republike Srbije, održano je predavanje na temu “Mladi i bezbednost saobraćaja“.

Predavanje je održao načelnik odeljenja zaplaniranje, prevenciju i edukaciju nezgoda Duško Pešić. Ovim predavanjem su završena tematska predavanja u okviru projekta „Prepoznaj, nauči, riješi“ za akademsku 2014/2015 godinu, a ovo je također početak suradnje sa Agencijom za bebednost saobraćaja koja je prepoznala značaj tematskih predavanja koja se održavaju u srednjim školama već drugu godinu u organizaciji Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru i riješila da se aktivno uključi u isti projekat za akademsku 2015/2016 godinu.