Delgacija IUNP-a u zvaničnoj poseti Kabinetu gradonačelnika Niša

Kabinet gradonačelnika grada Niša danas je primio profesore Internacionalnog univerziteta iz Novog Pazara,  doc.dr Draganu Randjelović, doc.dr Aleksandra Ivanovića  i menadžera VŠJ u Nišu Samira Ljajića.

U razgovoru sa gradskim većnikom za omladinu i sport Milanom Pešićem, pohvaljen je i podržan projekat “Prepoznaj, nauči, reši” koji je prezentovan u mnogim gradovima u srednjim školama, uključujući i grad Niš.

Razgovor  je tekao u smeru buduće saradnje  i podrške od strane grada projektu “Prepoznaj, nauči, reši”  koji daje  širi doprinos obrazovanju mladih. Ovom prilikom dogovorena je  podrška grada za štampanje publikacije za mlade sa temama koje su činile sadržaj ovog projekta.

Potom je u gradskoj kući održana konferencija za novinare svih elektronskih i štampanih medija grada Niša,  na kojoj su predstavnici Internaconalnog univerziteta  i gradski većnik za omladinu i sport Milan Pešić odgovarali na pitanja novinara.