Univerzitet u Novom Pazaru potpisao sporazum o poslovnoj saradnji sa Visokom školom za finansije i računovodstvo FINra Tuzla

Potpisivanju sporazuma ispred FINra su prisustvovali direktor prof.dr. Ismet Kalić i zamjenik direktora doc.dr. Edin Glogić, a ispred Univerziteta u Novom Pazaru: rektor, prof.dr. Suad Bećirović, generalni menadžer, prof.dr. Enver Međedović i finansijski menadžer, msc. Haris Zogić.

Sporazumom su definisani osnovni elementi međusobne saradnje: realizacija zajedničkih projekata s ciljem razvoja nauke i struke, organizacija seminara, savjetovanja, radionica i sličnih skupova koji okupljaju relevantne interesne grupe, poticanje i koordinacija istraživanja i razvoj tehničko – tehnoloških dostignuća, organizacija stručnih, kulturnih, sportskih i drugih društvenih aktivnosti u cilju povezivanja studentskih udruženja, uzajamne promocije, razmjena informacija i izdavanje publikacija, razmjena studenata i nastavnika.