Predstavnici Univerziteta u Novom Pazaru na svečanoj akademiji povodom 46 godina postojanja Univerziteta u Tuzli u Narodnom pozorištu Tuzla.

Univerzitet u Tuzli je 46. godišnjicu rada obilježio nizom naučnih, kulturnih, umjetničkih i sportskih događaja koji su završeni svečanom akademijom na kojoj je upriličena promocija profesora emeritusa, redovnih profesora, te zlatnih studenata ovog Univerziteta.

Svečanoj akademiji ispred Univerziteta u Novom Pazaru su prisustvovali rektor, prof.dr. Suad Bećirović, generalni menadžer, prof.dr. Enver Međedović, te finansijski menadžer, msc. Haris Zogić.