Svečano uručene stipendije studentima osnovnih akademskih studija u 2019/2020. godini

Univerzitet u Novom Pazaru je danas 18.10.2019.godine, po osamnaesti put, dodijelio stipendije studentima osnovnih akademskih studija u školskoj 2019/2020. godini. Stipendije su dodijeljene studentima koji su ispunjavali uslove predviđene Konkursom. Ove godine je podijeljeno ukupno 23 stipendije.

Stipendistima se obratio rektor, prof.dr. Suad Bećirović i tom prilikom istakao da je dodijela stipendija zaslužnim studentima jedan od najznačajnih događaja na Univerzitetu, koji ostaje doslijedan u namjeri da, pored kvalitetnog obrazovanja, motiviše studente i omogućava da biraju plodove svog rada. “ Naša očekivanja su da budete najbolji studenti,  najbolji stručnjaci i da budete korisni građani, gdje god budete živjeli i radili”, poručio je prof. Bećirović stipendistima.

U svječanom dijelu stipendije studentima uruičila je prof. dr Elma Elfić-Zukorlić, generalni menadžer Univerziteta.