Studenti IUNP-a u posjetili Palatu Srbije

Studenti Departmana za pravne nauke zajedno sa delegacijom Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru u sastavu rektor, prof. dr. Suad Bećirović, i dekan Pravnih nauka, prof. dr. Rejhan Kurtović, posjetili su Palatu Srbije u četvrtak, 25. aprila 2019. godine.

Studenti su tokom posjete imali prilike da razgovaraju sa državnim sekretarom u Ministarsvu za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Zaimom Redžepovićem, direktorom agencije za mirno rješavanje radnih sporova, Miletom Radivojevićem, i pomoćnikom direktora u Upravi za saradnju sa vjerskim zajednicama, Feridom Bulićem.

Pored razgovora sa zvaničnicima, studenti su obišli Palatu i upoznali se sa njenim zdanjem, ali i sa poslovima koji se u njoj obavljaju. Oni ističu da im je ova posjeta od velikog značaja jer mogu iz prve ruke vidjeti kako se u praksi sprovodi teorija koju tokom studija uče.