Izložba radova profesora IUNP-a u sarajevskom “Preporodu”

U Galeriji “Preporod” u Sarajevu petka, 19. aprila 2019. godine, otvorena je zajednička izložba profesora i asistenata Departmana umjetnosti Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru koja će biti izložena narednih deset dana.

Izložbu je otvorio predsjednik BKZ “Preporod”, prof. dr. Sanjin Kodrić, a prisutnima se obratio i profesor Internacionalnog univerziteta, Džemil Bektović koji je istakao da će prisutni imati priliku da se upoznaju sa radovima profesora i asistenata koji se na umjetničkom polju ostvaruju na najraznovrsnije načine.

Profesori koji izlažu su: Fehim Husković, Mehmed Slezović, Nehat Beqiri, Ešref Cahili, Musa Kaljavesi, Samir Fejzović, Senada Gorčević, Azra Hamzagić Jasmina Pantelić i Tajče Blaževski, kao i asistenti Asmir Husović, Emina Ćorić, Esad Jašarević, Hajrudin Dazdarević, Lejla Slezović, Paša Gicić, Mersija Džanković Jašarević, Mirsada Bulić, Mirza Župljanin, Sedžda Zukorlić i Senada Jašarević.