Promocija knjige “Život sa svrhom”

Autorica Lejla Tutić, dana 1.3.2019. godine, predstavila se studentima Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru svojim prvencom Život sa svrhom. Promociju je pratilo i predavanje na temu „Budi ono što možeš postati“.

Lejla Tutić, profesorica religijske pedagogije i motivacijski govornik, je tokom svog predavanja prisutnima  prenela iskustva koja su je navela da krene putem “vlastite transformacije i istraživanja, rada i primjene naučenog na polju motivacije i životnog treniranja”.

Predavanje je bilo otvoreno za sve zainteresovane, poštovaoce rada gospođe Tutić, a također je prisustvovao i veliki broj studenata Internacionalnog univerziteta koji su po završetku imali priliku postaviti pitanja autorici i dobiti potpisan primjerak njene knjige “Život sa svrhom”.