Završena manifestacija “Dani sporta i kulture“ u organizaciji IUNP-a

Svečanom dodjelom nagrada, okončane su zimske igre u okviru projekta „Dani sporta i kulture“ u organizaciji Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru. Uručene su medalje i nagrade najboljima za prva tri mjesta u šahu i basketu. Organizatori su zadovoljni načinom na koji je turnir u basketu protekao, dodjeljene su nagrade za prva tri mjesta kao i za najbolju ekipu koja je dobila putovanje u Zagreb. Osobito su ponosni što je pored igre, sudionike međusobno vezala i sloga, jedinstvo i zajedništvo.

Pored zimskih igara, predstavljene su i izložbe slika studenata treće i četvrte godine Departmana za umjetnost i lutaka koje su izradile studentice Departmana za pedagoško-psihološke nauke.

Kruna cjelokupnog projekta predstavljat će muzički performans koji će biti priređen u subotu, 19. januara u 20h,  u etno restoranu „Avlija“, a gosti će uživati uz izvedbe Akustik benda.