Kapaciteti IUNP-a predstavljeni maturantima iz Prijepolja

U okviru kampanje za upis studenata na osnovne akademske studije u školskoj 2019/2020 godini, predstavnici Univerziteta u Novom Pazaru obišli su dana 16.01.2019. godine, Gimnaziju, Ekonomsko trgovinsku školu i Tehničku školu u Prijepolju. Tom prilikom, doc. dr Enver Međedovic, nastavnik na Departmanu za pravne nauke i Sead Trtovac, generalni sekretar Univerziteta, upoznali su maturante sa studijskim programima i uslovima studiranja na Univerzitetu u Novom Pazaru, i najavili posjetu učenika Univerzitetu u Novom Pazaru gdje će se upoznati sa svim resursima i kapacitetima koje pruža Univerzitet kao i načinom studiranja i rada. Učenici su pokazali veliko interesovanje za upis na Univerzitet u Novom Pazaru postavljajući brojna pitanja na tu temu.