IUNP-u organizirao akciju dobrovoljnog davanja krvi “Kap po kap”

U okviru humanitarne akcije “Kap po kap” u organizaciji menadžmenta i studenata  Internacionalog univerziteta, 13.12.2018. godine, započeta je realizacija programa dobrovoljnog davanja krvi u Opštoj bolnici u Novom Pazaru. Studenti i profesori su prvog dana akcije „Kap po kap“  donirali značajan broj jedinica krvi, a  usled velikog interesovanja  studenata da učestvuju u akciji davanja krvi, te zbog tehničkih problema u Bolnici, akcija se nastavlja i sledeće nedelje. Marekting menadžer, Elma Mavrić, naglašava da broj prijavljenih studenta premašuje broj 50 i ujedno poziva sve građane da daju doprinos ovoj akciji.  Pravovremenim i blagovremenim davanjem krvi  obezbeđuju se rezerve krvi za lečenje pacijenata koji su neretko i naši najbliži, zato je neophodno da svi zajedničkim snagama što redovnije i u većem broju, dajemo krv i pomognemo upravo onima kojima je naša pomoć najneophodnija. Ovo je još jedna od akcija kojom Univerzitet opravdava svoju društvenu odgovornost.