Studenti IUNP-a na Fashion Provocation 3.0 u Leskovcu

U leskovačkom kulturnom centru 31.05.2016 god. održana je manifestacija Fashion Provocation 3.0 u organizaciji Škole za tekstil i dizajn, agencije S.N.O.B. iz Prokuplja i Leskovačkog kulturnog centra. Ova manifestacija koja okuplja veliki broj mladih dizajnera, nakon Leskovca biće održana u Nišu i Beogradu. Cilj manifestacije je da stručnu i širu javnost upozna sa stvaralaštvom mladih autora i pruži im podršku u promovisanju svog rada. Na modnoj reviji predstavljeni su radovi učenika četvrtog razreda Škole za teksil i dizajn, studenata Tehnolškog fakulteta u Leskovcu, studenata Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru, Departmana umjetnosti u Nišu i radovi studenata Visoke tehnološko umetničke strukovne škole u Leskovcu.

Internacionalni Univerzitet u Novom Pazaru revijom savremene ženske kolekcije predstavila je Zorica Haj Hussein.