Delegacija mađarske ambasade posjetila IUNP

Ambasador R.Mađarske u Srbiji, Nj.E. g-din Atila Pinter i prvi savjetnik Laslo Hazret, posjetili su danas Internacionalni univerziitet u Novom Pazaru. Delegaciju je primila prorektorica za nastavu, prof.dr. Amela Lukač Zoranić i rukovodilac Departmana za pedagoško-psihološke nauke, doc.dr. Mustafa Fetić.

Unknown ObjectNa upriličenom sastanku g-din Pinter je upoznat o historijatu, radu i funkcionisanju Univerziteta.

Također su predloženi i oblici suradnje između ambasade Mađarske i Univerziteta, kao i suradnje sa visokoškolskim institucijama u Mađarskoj. Na kraju posjete, g-din Pinter obišao je prostorije Univerziteta i upoznao se sa kapacitetima koje Internacionalni univerzitet pruža studentima.