Konkurs za najbolju selfie fotografiju

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru raspisuje

K O N K U R S

I poziva sve zainteresirane da se prijave za najbolju selfie fotografiju koja će imati simbole Internacionalnog univerziteta i promovirati ga (selfie ispred zgrade Univerziteta, pored logoa, plakata, bilborda itd.).

Iskoristite svoju šansu, osvojite vrrijedne nagrade, pošaljite Vaš selfie sa Internacionalnim univerzitetom.

Konkurs je otvoren od 30. januara do 17. aprila 2015. g.

Pravo prijave imaju svi zainteresirani.

Internacionalni univerzitet zadržava pravo da fotografije koje nisu u skladu sa uslovima konkursa ne uključi u proces takmičenja za najbolje.

Vaše fotografije možete slati na mail adresu  selfie@uninp.edu.rs, a sve neophodne informacije možete naći na web stranici Univerziteta pritiskom na dugme selfie.

Glasanje za najbolji selfie obavljaće se putem facebook stranice Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru, tako što će nagrade osvojiti fotografije sa najvećim brojem sviđanja.

Nagrade za fotografije sa najvećim brojem lajkova su:

I nagrada- 200 eura;

II nagrada- 100 eura;

III nagrada- 50 eura :

i za sledeće plasirane fotografije obezbjeđene su robne nagrade.

Glasanje se završava 17. aprila, a najbolje fotografije biće objavljene 20. aprila 2015. g.

Nagrade pobjednicima biće uručene na Dan Univerziteta 4. maja 2015. g.

Budi svoj, kreiraj svoju fotografiju i osvoji vrijedne nagrade.

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru.