RUKOVODILAC DEPARTMANA RACUNARSKIH NAUKA MUZAFER SARACEVIC NAJBOLJI ASISTENT U SRBIJI!

Studentsko rangiranje fakulteta 2014: Najbolji profesori i asistenti

Nevladina organizacija i portal iSerbia.rs je tokom 2013-2014. godine ponovila ranije sprovedeno istraživanje ”Studentsko rangiranje fakulteta“. U pitanju  je drugo istraživanje ovoga tipa koje je iSerbia sprovela. Rang lista svih fakulteta i univerziteta, privatnih i državnih, pravila samo i isključivo na osnovu stavova studenta Srbije. Istraživanje je sproveo tim sociologa na uzorku od 5169 ispitanika sa 76 fakulteta.

Analizom više parametara, došli smo do rang liste najboljih profesora sa fakulteta širom Srbije koji su najpozitivnije uticali na svoje studente. To su profesori koji pokreću na rad i kritičko razmišljanje, podstiču kreativne ideje i bude radoznalost, jednom rečju – inspirišu!

TOP 3 najbolja profesora koja inspirišu su:

1. dr Ljubomir Stajić, Univerzitet u Beogradu – Fakultet bezbednosti
  2. dr Vladimir Koprivica, Univerzitet u Beogradu – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  3. dr Ivan Medenica, Univerzitet umetnosti u Beogradu – Fakultet dramskih umetnosti

Celokupnu rang listu najboljih profesora možete pogledati ovde.

Na osnovu ovog istraživanja, dobili smo i imena asistenata i saradnika u nastavi sa fakulteta širom Srbije koji su najpozitivnije uticali na studente. To su asistenti koji su posvećeni svom poslu, podstiču na rad, i inspirišu svojim primerom!

TOP 3 najbolja asistenta i saradnika su:

1. Muzafer Saračević, Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru – Prirodno-tehničke nauke
  2. Vukašin Kuč, Univerzitet u Beogradu – Ekonomski fakultet
  3. Vladan Tatalović, Univerzitet u Beogradu – Pravoslavni bogoslovski fakultet

Rang listu najboljih asistenata možete pogledati ovde.

Tekst preuzet sa: najstudent.com