Prijem novoizabranog rukovodstva Univerziteta kod predsjednika Mešihata Islamske zajednice u Srbiji, dr. Mevluda ef. Dudića i zamjenika predsjednika mešihata dr. Rešada Plojovića.

Predsjednik Mešihata IZ u Srbiji, muftija dr. Mevlud ef. Dudić, upriličio je svečani prijem za novoizabrano rukovodstvo Univerziteta, među kojima su rektor, prof. dr. Suad Bećirović, prorektor za nastavu, prof. dr. Muzafer Saračević, generalni menadžer, prof. dr. Enver Međedović, te generalna sekretarka, doc. dr. Jasmina Nikšić. Također, prijemu su prisustvovali i rukovodioci departmana: prof. dr. Samir Ljajić, prof. dr. Ergin Hakić, doc. dr. Dženis Bajramović i doc. Asmir Husović.

Tokom prijema, muftija Dudić uputio je srdačne čestitke novoizabranim rukovodiocima povodom preuzimanja odgovornih funkcija, izražavajući podršku u daljem unapređenju i razvoju Univerziteta. Pored toga, vođeni su konstruktivni razgovori o trenutnim projektima, kao i o budućim inicijativama koje će dodatno ojačati ulogu Univerziteta u obrazovnom sistemu i društvenom napretku.

Ovaj prijem je bio prilika da se razmijene ideje, planovi i vizije za budućnost, s ciljem unaprijeđenja akademske zajednice i jačanja saradnje između Univerziteta i Islamske zajednice u Srbiji.