Predstavnici Univerziteta u Novom Pazaru na izložbi radova studenata umjetničkih fakulteta u Srbiji pod nazivom “Zapamtite njihova imena” u Galeriji RTS-a u Beogradu.

Izložbu je otvorila ministarka prosvete, prof.dr. Slavica Đukić-Dejanović, dok je uvodni govor održao predsjednik Savjeta za likovne umjetnosti i član Upravnog odbora RTS-a prof. dr Milivoje Pavlović.

Izložbi su ispred Univerziteta u Novom Pazaru prisustvovali:
prorektor za nastavu, prof.dr. Samir Ljajić, profesor Asmir Husović i asistent Amina Hasanović, te studenti: Dina Tajić, Filip Arizanović, Demir Rožajac i Lejla Košuta.

Mladi umjetnici sa Univerziteta u Novom Pazaru su velikom broju prisutnih predstavili svoja umjetnička djela.