U organizaciji Univerziteta u Novom Pazaru i Studentskog parlamenta UNINP u dvorani Pendik je održan turnir u malom fudbalu.

Univerzitet u Novom Pazaru, tradicionalno, već godinama organizuje sportske igre gdje su mladi u Novom Pazaru u prilici takmičiti se i pokazati svoje sportske vještine. Ove godine je na takmičenju učestvovalo 4 grupe, sa ukupno 17 timova.

Pobjednici na ovogodišnjem turniru bio je tim “KMF Lug”, drugo mjesto je zauzeo tim “DIF sa DUNP-a”, dok je treće mjesto osvojio tim “OAZA”.

Nagrade pobjednicima su uručili rektor UNINP, prof. dr. Suad Bećirović, generalni menadžer UNINP, prof. dr. Enver Međedović i predsjednik SPUNINP Amer Dražanin, sa posebnom zahvalnošću za učešće uz želju da u istom duhu nastavimo i u budućnosti.