Održana radionica “Pisanje CV-ja i traženje posla na Univerzitetu u Novom Pazaru u organizaciji Centra za preduzetništvo i inovacije UNINP.

Radionica je bila predviđena za studente osnovnih i master akademskih studija i srednjoškolce, a implementirana je na osnovu platforme startuj.infostud.com

Radionicu je vodio Željko Skenderović, marketing saradnik na platformi startuj.infostud.com koja može biti korisna i za privrednike koji žele regrutovati nove uposlenike.

Sa predstavnicima InfoStuda je dogovoren nastavak saradnje u smislu da Univerzitet u Novom Pazaru nastoji da bude spona privrede i studenata koji traže posao.