U Univerzitetskoj galeriji UNINP u okviru manifestacije Dan poezije i umjetnosti otvorena je humanitarna izložba studentskih radova.

Izložbu je otvorio upravnik Univerzitetske galerije doc. dr. Asmir Husović, koji je istakao da je njena najveća vrijednost u tome što studenti imaju svijest o porodicama koje su u potrebi. Svojim učešćem na ovoj izložbi u duhu mjeseca ramazana, kada se dobra djela višestruko nagrađuju, studenti još jednom dokazuju svoju humanost.

Izložba studentskih radova je prodajnog karaktera, tako da su prisutni imali priliku da po simboličnoj cijeni kupe primjerke izloženih radova, a sva prikupljena sredstva će biti iskorištena u humanitarne svrhe.