Univerzitet u Novom Pazaru organizira “INFO DAN/INFO DAY MOGUĆNOST KROZ PROJEKTE EU”

Sa velikim zadovoljstvom Vas pozivamo na naš Info dan/Info day posvećen pružanju detaljnih informacija o mogućnostima koje se pružaju kroz projekte Europske unije.

Ovaj događaj će se održati u ponedeljak, 08.01.2024. godine u 10:30 časova u Okrugloj sali na Univerzitetu u Novom Pazaru, Dimitrija Tucovića bb, Novi Pazar.

Tokom Info Dana, stručnjak iz područja EU projekata Ismail Šehić, direktor fondacije preduzetnika u BiH će podijeliti korisne informacije o dostupnim sredstvima, procesu prijave i najnovijim trendovima u području finansiranja.

Ovo je izvrsna prilika za sve zainteresovane organizacije, predstavnike institucija, NVO i pojedince da saznaju više o načinu na koji mogu ostvariti svoje projekte uz podršku EU fondova.

Molimo Vas da potvrdite svoje prisustvo putem odgovora na ovu e-mail adresu int.office@uninp.edu.rs, do 07.01.2023. godine.

Ako imate specifična pitanja koja želite da se obrade tokom događaja, slobodno ih navedite u odgovoru.

Radujemo se Vašem dolasku i zajedničkom istraživanju novih prilika koje EU projekti nude.