Studenti Departmana za ekonomske i informatičke nauke Univerziteta u Novom Pazaru posjetili Naučno-tehnološki park Čačak u organizaciji Centra za preduzetništvo i inovacije UNINP.

Studente koje je predvodio doc.dr. Dženis Bajramović dočekao je direktor Naučno-tehnološkog parka, Mirko Pešić.

Studenti su se prilikom posjete mogli upoznati sa procesom kreacije proizvoda i usluga, uslovima koje imaju preduzeća (startap-ovi) u ovom hub-u, a čuli su i uspješne priče kompanija interCom i Zumba.

U drugom dijelu dana, Fond za inovacije je gostima predstavio info sesiju projekta Smartstart.