Delagacija Univerziteta u Novom Pazaru posjetila Isra univerzitet u Ammanu, Jordan.

Isra univerzitet je jedan od najvećih univerziteta u Jordanu sa preko 5 hiljada studenata koji studiraju na preko 20 studijskih programa.

Univerzitet u Novom Pazaru je predstavljala je delegacija koju su činili prorektor za nastavu, prof. dr. Samir Ljajić, generalni menadžer, prof. dr. Enver Međedović i profesorica Departmana za umjetnost, prof. Jasmina Pantelić.

Delegaciju je primio predsjednik Isra Univerziteta, prof. dr. Mohammad Hamad sa svojim saradnicima.

Dogovorena je buduća saradnja dva Univerziteta u okviru razmjene studenata i profesora, kao i budući zajednički projekti.