Rektor Univerziteta u Novom Pazaru član žirija na međunarodnom događaju “Sarajevo Business Forum Bridge Awards 2023”

Rektor, prof.dr. Suad Bećirović izabran je za člana stručnog žirija “Sarajevo Business Forum Bridge Awards” pored profesora sa uglednih evropskih naučnih centara kao što su: dr. Danica Purg, IEDC – Bled School of Management, prof.dr. Amila Pilav-Velić, School of Business and Economics Sarajevo, prof.dr. Lorena Škuflić, Faculty of Economics and Business Zagreb , dr. Adnan Mehonić, University College London.

“Sarajevo Business Forum Bridge Awards” je događaj na kojem se nagrađuju najuspješniji preduzetnici, kompanije i poslovne ideje u regiji pri događaju Sarajevo biznis forum. Univerzitet je u prethodnom periodu potpisao saradnju sa BBI bankom i partner je u organizaciji ovog događaja.

Učešće u žiriju je veliko priznanje za rektora Bećirovića, kao i za Univerzitet u Novom Pazaru koji je sve prisutniji i vidljiviji na međunarodnoj sceni.