Predstavnici Univerziteta u Novom Pazaru na prijemu kod predsjednika Mešihata Islamske zajednice u Srbiji

Domaćini prijema, predsjednik Mešihata, muftija dr. Mevlud-ef. Dudić i potpredsjednik Mešihata, dr. Rešad-ef. Plojović su izrazili zadovoljstvo današnjom posjetom posebno ističući činjenicu da Islamska zajednica kao osnivač Univerziteta daje punu podršku pozitivnom trendu razvoja i rasta te institucije.

Mešihat će se u budućem periodu fokusirati na razvojne projekte Univerziteta, a na sastanku je definisan i akcioni plan implementacije istih za narednu kalendarsku godinu.

Delegaciju Univerziteta koju je predvodio rektor, prof.dr. Suad Bećirović su činili članovi rektorskog kolegijuma i to: prorektorica za nastavu, prof.dr. Amela Lukač-Zoranić, prorektor za nauku, prof.dr. Muzafer Saračević, generalni menadžer, prof.dr. Enver Međedović, generalni sekretar, prof.dr. Maida Bećirović-Alić i finansijski menadžer, msc. Haris Zogić.