Otvoren savremeni računarski kabinet za smjer Informatike na UNINP-u

Dana 06.07.2022. godine je otvoren savremeni računarski cabinet za smjer Informatike kao rezultat donacije Islamske zajednice u Srbiji. Predsjednik Mešihata, muftija dr. Mevlud-ef. Dudić sa delegacijom je posjetio rektora UNINP-a prof. dr. Suada Bećirovića i njegove saradnike i presijecanjem vrpce je zvanično otvoren kabinet.
Rektor UNINP-a, prof.dr. Bećirović se zahvalio Islamskoj zajednici na donaciji i poručio je da će studenti Informatike imati najbolje uvjete za plodonosan rad i velike rezultate.
Predsjednik Mešihata, muftija dr. Dudić je poručio da se Islamska zajednica kao osnivač Univerziteta uvijek brinula o njemu i to će to činiti i u budućnosti sa naglaskom da osjeća veliku radost što je bio u prilici obradovati studente otvaranjem računarskog kabineta.
Delegaciju Mešihata je pored muftije dr. Dudića, činio i predsjednik Savjeta UNINP, muftija beogradski dr. Rešad-ef. Plojović, kao i generalni sekretar Mešihata, Samir Škrijelj.