Organizovan prijem za studente koji su uzeli učešće na Proljećnoj školi prava

U ponedjeljak, 26.04.2021. godine organizovan je prijem za studente koji su uzeli učešće na Proljećnoj školi prava koju već drugu godinu zaredom organizuje OEBS. Studente je primio rukovodilac Deparmana za pravne nauke, prof. dr. Rejhan Kurtović i menadžer Univerziteta, msc Haris Zogić. Tom prilikom studentima su uručeni i prigodni pokloni.

Studenti su na Proljećnoj školi prava postigli zavidne rezultate. Najbolji polaznik Proljećne škole prava je studentica Semina Huseinović, koja je ujedno i dobila nagradu za usmeno izlaganje u krivičnom postupku. Nagradu za najbolji pisani podnesak u krivičnom postupku dobila je Sumeja Ujkanović, dok su Rubina Sejdović i Ajtana Zoranić ponijele priznanja za usmeno izlaganje u parničnom postupku, a Elma Gusinac i Dženeta Rebronja za najbolji pisani podnesak u parničnom postupku.