Internacionalni univerzitet i Privredna komora Srbije potpisali memorandum o saradnji

U prostorijama Privredne komore Srbije u Beogradu 10.02.2021. godine potpisan je memorandum o saradnji između Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru i Privredne komore Srbije. Delegaciju Univerziteta, predsjednicu, prof. dr. Elmu Elfić Zukorlić i prorektoricu, prof. dr. Amelu Lukač Zoranić primila je direktorka Sektora preduzetništva Privredne komore Srbije, Branislava Simanić. Cilj potpisivanja memoranduma je uspostavljanje i promovisanje povezivanja privrede i nauke kroz različite aktivnosti kao što su izrada projekata, program dualnog obrazovanja, zajednička organizacija naučno-privrednih skupova, seminara, simpozijuma, kurseva, radionica, obavljanje stručne prakse studenata u Privrednoj komori Srbije kao i drugim vidovima saradnje od uzajmnog interesa.