Svečano uručeni indeksi 19. generaciji studenata IUNP-a

Svečano uručeni indeksi 19. generaciji studenata IUNP-

Danas, 05.10.2020. godine, svečano su dodijeljeni indeksi 19. generaciji studenata Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru za akademsku 2020/2021. godinu. Dodjela je organizovana u bašti Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru uz poštovanje svih zaštitnih mjera za sprečavanje širenja korona virusa propisanih od strane Vlade R. Srbije. Studentima I godine najprije su se obratile studentice Jasmina Rovčanin i Nikolina Milunović koje su prenijele svoje utiske studiranja na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru. Riječi dobrodošlice uputio je rektor, prof. dr. Suad Bećirović koji je studentima poželio uspješan početak studiranja. Nakon svečane dodjele, studenti su imali priliku prisustvovati uvodnom predavanju.