Ja sam UNINP

Uspešno organizovana manifestacija “Zimski dani sporta i kulture” je  pokazala da su studenti UNINP, studenti koji pomeraju granice, tim koji zajedno može postići sve, koji je uvek spreman da pokaže koliko snage nosi u sebi i koliko može promjeniti svijet oko sebe. Sportske igre su najbolja priprema mladih za život, jer kroz ekipne sportove učestvujemo u ostvarivanju zajedničkih ciljeva, a kroz individualne, izgrađujemo sebe i svoju ličnost. Mi, studenti Internacionalnog univerziteta, za svo naše znanje i organizacione sposobnosti zahvalnost dugujemo Univerzitetu, koji je prilagođen savremenom životu studenata, gdje se pored stručnih znanja stiču i praktična znanja, gdje se i te kako vodi briga o društvu i zajednici.

Dođi, nauči, poentiraj za sebe i društvo u kojem živiš. Internacionalni univerzitet je pravo mesto za vas.

Autor: Hamza Dolovac