Zimske igre na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru

Zimske sportske igre Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru počinju 14. januara 2019.godine i traju do 19. januara 2019. godine. Održat će se na Internacionalnom univerzitetu i sportskoj dvorani Pendik. Zimske igre čine dva odbora: univerzitetski odbor koji vodi šef marketing službe Elma Mavrić i studentski odbor koji čine Hamza Dolovac, Ajsa Biševac, Anes Ajdinović, Ajša Bakić, Denis Škrijelj, Edina Cikotić, Elsan Rastoder, Esma Ljajic, Esma Škrijelj, Minela Kukuljac, Muhammed Zuković, Nejla Delić, Ridvan Fetić, Sabina Duran, Sead Jerebičanin, Tarik Dudić, Ubejid Dudić, Zerina Kadrić. Detaljnije informacije i prijave možete dobiti na e-mail: e.mavric@uninp.edu.rs ili na brojeve telefona 069/4788380 i 064/0047137. Prijave traju do 10. janura 2019.godine. Prijavite se i osvojite brojne novčane nagrade kao i učešće na turniru u Zagrebu.

Dani sporta i kulture u organizaciji IUNP-a