Studentska večer u organizaciji studenata IUNP-a

U organizaciji Unimedia centra Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru, u petak, 21. decembra 2018. god., održana je Studentska večer u galeriji kafe kluba Meydan.

Pred brojnom publikom nastupio je Uni hor koji čine studenti Hamza Dolovac, Edina Cikotić, Nizama Mavrić, Selma Islamović, Almedina Đekić, Elma Demić, Naso Huseiović, a potom je Uni akustik bend nastavio dobro raspoloženje publike izvođenjem poznatih numera zabavne muzike. U nastavku večeri studenti su čitali kratke poučne priče iz opusa domaćih i inostranih autora.

Po riječima asistentice Elme Mavrić, koja je ujedno i mentor studenata Unimedia centra, ovaj događaj je samo najava niza projekata koji će biti relizirani u mjesecu januaru u okviru Zimskih igara, i sigurno je da se neće odustati od postavljanja standarda i pomeranja granica nakon ovako uspješnog projekta.

U emisiji Studenstki Kutak, o Studentskoj večeri govorila je studentica Departmana za pedagoško-psihološke nauke, Ajša Bakić koja je i vodila program