Posjeta Forenzičkom centru Crne Gore u Danilovgradu

Departman za pravne nauke u okviru stručne prakse realizovao posjetu forenzičkom centru Crne Gore u Danilovgradu, gdje su se studenti upoznali sa radom forenzičkog centra, tokom koje su od strane rukovodica odjeljenja bili upoznati sa radom balističkog, hemijskog, daktiloskopskog, mehanoskopskog, kao i DNK odjeljenja.

Studentima je dobrodošlicu poželjela načelnica Forenzičkog centra Crne Gore dr. Sandra Kovačević koja je održala prigodno predavanje studentima.

Delegacija Univerziteta, koju se predstavljali rektor Univerziteta prof. dr. Suad Bećirović, gen. menadžer prof. dr. Enver Međedović, rukovodilac Deprtmana za pravne nauke prof. dr. Ergin Hakić i prof. dr Aleksandar Ivanović je imala konstruktivne razgovore sa predstavnicima forenzičkog centra i dogovorili dalju saradnju na stručno-edukativnom planu.