Na Univerzitetu u Novom Pazaru održan prijemni ispit za kandidate koji su se prijavili za upis u akademsku 2024/25. godinu na 14 akreditovanih studijskih programa.

Prijemnom ispitu je pristupilo preko 300 kandidata koji su radili test opštih i posebnih znanja shodno studijskom programu u cilju upisa na jedan od 14 prestižnih studijskih programa.

Kandidatima su uspjeh na prijemnom ispitu poželjeli rektor, prof.dr. Suad Bećirović, prorektori i rukovodioci Departmana ističući zadovoljstvo velikim interesovanjem za upis na Univerzitet.

Rezultati prijemnog ispita će biti objavljeni u ponedjeljak (08.07.2024.) nakon čega kreće upis primljenih kandidata.