️Delegacija Univerziteta u Novom Pazaru u posjeti Ministarstvu pravde Republike Srbije – Uprava za saradnju sa crkvama i vjerskim zajednicama

Delegacija Univerziteta u Novom Pazaru u posjeti Ministarstvu pravde Republike Srbije – Uprava za saradnju sa crkvama i vjerskim zajednicama.

Delegaciju Univerziteta koju je predvodio rektor, prof.dr. Suad Bećirović, a koju su pored njega činili generalni menadžer, prof.dr. Enver Međedović i finansijski menadžer, msc. Haris Zogić je dočekao zamjenik direktora Uprave, prof.dr. Ferid Bulić.

Na sastanku je dogovorena saradnja na poljima obrazovanja i kulture, a posebno na projektu međuvjerskog dijaloga gdje će Univerzitet uzeti aktivno učešće.

Na kraju susreta, rektor se zahvalio prof. Buliću na podršci koju sa svoje pozicije pruža Univerzitetu ističući da se raduje uspjehu bivših studenata i dugogodišnjih profesora na Univerzitetu kao što je on.