Potpisan sporazum o saradnji između UNINP i BBI banke

Potpisan sporazum o saradnji između UNINP i BBI banke. U okviru posjete predstavnika Bosna Bank International (BBI) Univerzitetu u Novom Pazaru, nakon održanih predavanja i sastanaka, na koncu posjete je potpisan Sporazum o saradnji između UNINP i BBI u kojem je definisano zajedničko djelovanje u cilju realiziranja studentske prakse studenata Departmana za ekonomske nauke UNINP u BBI banci i konferencijama Sarajevo biznis forum i Sarajevo halal sajam. Također, Univerzitet će dati svoj doprinos organizaciji ovih događaja. Shodno tačkama saradnje koje su nevedene u sporazumu, održani su sastanci sa lokalnim privrednicima, a delegacija BBI i UNINP je posjetila i Regionalni inovacioni start-up centar u Novom Pazaru. Predstavnici privredne zajednice su pozvani na Sarajevo biznis forum 2023. godine kako bi prezentirali svoje projekte, upoznali potencijalne investitore, ili sami investirali u kvalitetne projekte.