Razmjena administrativnog osoblja na Međunarodnom balkanskom univerzitetu u Skoplju

Kancelarija za medunarodnu saradnju UNINP-a je od 21.11.2022. do 25.11.2022. godine u okviru Erasmus+ trening programa učestvovala u razmjeni administrativnog osoblja na Međunarodnom balkanskom univerzitetu u Skoplju, S. Makedonija.

Tim povodom je ispred Izdavačkog centra UNINP-a, Msc. Adnan Hasanović učestvovao u tkzv. “job-shadowing” modelu razmjene administrativnog osoblja koji za cilj ima usavršavanje radnih procesa i umrežavanje osoblja partnerskih univerziteta nosioca Erasmus+ povelje visokog obrazovanja.

Dodatno je u okviru ove razmjene realizovano i učešće na aktivnostima događaja “Erasmus Week” koji realizuje Međunarodni balkanski univerzitet u Skoplju, a gdje su pored UNINP-a i ostalo regionalni i evropski univerziteti uzeli učešće.

Ovim putem UNINP izražava zadovoljstvo vrlo uspješnom saradnjom sa MBU-om koja će i u budućnosti omogućiti realizaciju zajedničkih projekata u oblasti međunarodne saradnje.