Raspored nastave po kabinetima

 Psihologija

Raspored nastave za I semestar – I godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Istorija razvoja psihologije

2/0

Utorak 12:30 – 14h

Učionica 22

  Počev 04.10.2022.
2. Fiziološke osnove psihičkog života

2/2

Četvrtak 13:30 – 15h

Učionica 15

  Počev 06.10.2022.
Sreda 14:30 – 16h

Učionica 15

  Počev od 05.10.2022.
   3. Sociologija

2/0

Ponedeljak 9:30 – 11h

Učionica 27

  Počev 10.10.2022.
4. Uvod u opštu informatiku

2/0

Četvrtak 12- 13:30h

Učionica 26

  Počev 06.10.2022
5. Engleski jezik I

2/0

Subota  11:30 – 13h

Učionica 27

  Počev 10.10.2022.

 

 Raspored nastave za III semestar – II godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Uvod u socijalnu psihologiju

2/2

Utorak 11 – 12:30h

Učionica 22

  Počev 04.10.2022.
Utorak 13:30 – 15h

Učionica 23

  Počev od 04.10.2022.
2. Engleski jezik 3

2/0

Sreda 10 – 11:30h

Učionica 23

  Počev od 12.10.2022.
3. Uvod u psihologiju ličnosti

2/2

Ponedeljak 11- 12:30h

Učionica 32

  Počev od 10.10.2022.
Sreda 13 – 14:30h

Učionica 33

  Počev od 05.10.2022.
4. Uvod u razvojnu psihologiju

2/2

Sreda 11:30 – 13h

Učionica 22

  Počev 05.10.2022.
Utorak 15 – 16:30h

Učionica 33

Počev 11.10.2022.
5. Komunikologija 2/0 Ponedeljak 13- 14:30h

Učionica 32

  Počev 10.10.2022.

 

 Raspored  nastave, III godina, VI semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
       
1. Savremeni sistemi javnog komuniciranja

2/0

Utorak 13:30 – 15h

Učionica 32

  Počev od 11.10.2022.
2. Kvalitativna istraživanja

2/2

Petak 10 – 13:30 h

Subota 8-11 h

Učionica 33

 

  Počev od 28.10.2022.
Utorak 16:30 – 18h

Učionica 33

  Počev od 11.10.2022.
3. Osnovi psihologije rada

2/2

Petak 13:30-17h Učionica33

Subota 11-14h Učionica 33

  Počev od 28.10.2022.
Utorak 12- 13:30h

Učionica 24

Počev od 04.10.2022.
4. Klinička psihologija

2/2

Petak 14 – 15:30h

Učionica 31

  Počev 07.10.2022.
Četvrtak 15-16:30h

Učionica 33

Počev od 13.10.2022.
5. Uvod u pedagošku psihologiju

2/2

Utorak 8 – 12hKarijer centar

Sreda 8 – 12hKarijer centar

  Počev od 04.10.2022.
Sreda 9 – 10:30h

Učionica 22

 

Počev od 12.10.2022.

 

 Raspored  nastave, IV godina, VII semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
       
1. Praćenje i dokumentovanje dečijeg razvoja (IK6)

2/0

Subota 10 – 13h

Učionica 23

  Počev od 08.10.2022.
2. Psihologija stresa

2/2

Petak 15:30- 17h

Učionica 31

  Počev 07.10.2022.
Četvrtak 16:30- 18h

Učionica 33

Počev od 13.10.2022.
3. Metodika vaspitno obrazovnog rada (IK7)

2/2

Sreda 12 – 13:30h

Učionica 27

  Počev od 05.10.2022.
Četvrtak 10 – 11:30h

ONLINE

Počev od 13.10.2022.
4. Savjetodavni rad u vaspitnim ustanovama

2/2

Subota 13 – 16h

Učionica 23

  Počev od 08.10.2022.
Ponedeljak 9:30 – 11:00h

Učionica 23

Počev od 10.10.2022.
5. Psihologija darovitosti

2/2

Četvrtak 12-13:30h

Učionica 15

  Počev od 06.10.2022.
Sreda 10:30 – 12h

Učionica 15

Počev od 12.10.2022.
6 SPSS

2/0

Petak 10 – 13h

Učionica 15

  Počev od 14.10.2022 svake druge sedmice

 

                                                                                                                                                                                                                                          Umetnost

Raspored nastave za I semestar – I godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Crtanje I(svi)

3+3

 

Četvrtak 13 – 15:30h   Počev 06.10.2022.
Ponedeljak 13 – 15:30h   Počev 10.10.2022.
2. Istorija umetnosti I(svi)

2/0

Subota 12 -15h Počev 08.10.2022.
3. Anatomsko crtanje 1(slikari)

2/

Utorak 13:30- 15h   Počev 04.10.2022.
4. Vizuelne komunikacije 1.(modni i grafički)

2/2

Subota 14 – 17h   Počev od 15.10.2022. Svake druge sedmice
Četvrtak 17:00 – 18:30h Počev od 06.10.2022
5. Engleski jezik I (svi)

2/0

Utorak 10 – 11:30h   Počev 04.10.2022.
6. Likovna forma  I (svi)

2/3

Utorak 11:45 – 13:15h   Počev 04.10.2022
Sreda 12 – 14:30h Počev 05.10.2022

 

Raspored nastave II godina, III semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1 Slikanje I(svi)

3/3

Petak 12:15-15h

Subota 12 – 14:30h

 

  Počev od 07.10.2022. Svake druge sedmice
Petak 11: 12:30h

Subota  9 – 12:15h

Počev 14.10.2022.
2. Istorija umetnosti III(svi)

2/

Petak 15:15 – 16:45h   Počev od 07.10.2022.
3. Grafika I(slikari,grafičari)

2/2

Petak 9 – 12h   Počev od 07.10.2022. Svake druge sedmice
Utorak16 – 17:30h Počev od 11.10.2022
5. Akt 1(svi)

3/2

Ponedeljak 13 – 15:15h   Počev od 03.10.2022.
Utorak 13:30- 15h Počev od 04.10.2022.
4. Anatomsko crtanje3

2/0 (slik.)

Utorak 12 – 13:30h   Počev 04.10.2022.
5. Uvod u modni dizajn1(dizajn)

2/2

Utorak 9- 10:30h   Počev od 04.10.2022
Sreda12 – 13:30h Počev od 05.10.2022.
6. Pedagogija(slikari, modni diz)

2/0

Sreda 8 – 9:30h   Počev od 05.10.2022.
  Teorije i osnove grafičkog dizajna I (grafički dizajn)

2/3

Subota 9 – 12h   Počev od 08.10.2022. Svake druge sedmice
Petak 13 – 17:30h Počev 14.10.2022.
  Fotografija(modni i grafički)

2/0

Četvrtak 10 – 11:30h   Počev od 06.10.2022.

                        

Raspored nastave, III godina, V semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Historija moderne umjetnosti 1(diz., slik.)

2/0

Subota 9 – 12 h   Počev 08.10.2022.
2. Crtanje III (diz., slik.)

3/3

Četvrtak 8:30- 11:30   Počev 06.10.2022.
Ponedeljak 8:30 – 11h Počev 10.10.2022.
3. Ilustracija 1(diz)

2/3

Sreda 12 – 13:30h   Počev od 12.10.2022
Ponedeljak 11 – 13:30h Počev od 10.10.2022
4. Savremeno odevanje1(diz)

3/3

 

Četvrtak 11:30- 14:30h   Počev od 20.10.2022. Svake druge sedmice
Sreda 13:30- 16h Počev od 05.10.2022.
 

5.

Digitalna grafika1(diz)

2/2

Petak 9 – 12h   Počev od 07.10.2022. Svake druge sedmice
Subota 11- 14h Počev 15.10.2022.
6. Istorija kostima(diz)

1/2

Petak 17- 18:30h   Počev od 07.10.2022.
Subota 12 -13:30h Počev od 08.10.2022
  Slikanje 3(slik)

3/3

Četvrtak 12:30 – 15h   Počev od 06.10.2022.
Petak 13 – 15:30h

Subota 13 – 15:30h

Počev 14.10.2022.
  Vajanje (slik)

2/0

Ponedeljak 11 – 12:30h   Počev 10.10.2022.
  Metodika likovne kulture 1(slik)

1/0

Subota 12-13:30h   Počev od 08.10.2022. Svake druge sedmice
  Slikarske tehnologije (slik)

2/0

Sreda 13 – 14:30h   Počev od 05.10.2022.

 

  Raspored  nastave, IV godina, VII semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
       
6. Grafičke komunikacije(dizaj)

2/2

Subota 11 – 14h   Počev od 15.10.2022. Svake druge sedmice
Ponedeljak 17:30 – 19h Počev od 10.10.2022
9. Dizajn odeće 1(dizajn)

3/2

Sreda 14:30 – 17h   Počev od 05.10.2022
Ponedeljak 14:30- 16h Počev od 10.10.2022
10. Dizajn tekstila

3/2

Sreda 12 – 14:30h   Počev od 05.10.2022
Ponedeljak 16 – 17:30h Počev od 10.10.2022
11. Savremeno odevanje 3

3/3

Četvrtak 15-18h   Počev od 20.10.2022. Svake druge sedmice
   
  Grafika 3(slik)

2/2

Subota 9 – 12h   Počev od 08.10.2022. Svake druge sedmice
Utorak 17:30 – 19h Počev od 11.10.2022.
  Slikanje 5(slik)

3/2

Četvrtak 10 – 12:30h   Počev od 06.10.2022
Ponedeljak 11 – 12:30 Počev 10.10.2022.
  Modni marketing(dizajn)

2/2

Sreda 10:30- 12h   Počev od 12.10.2022
Subota 14 – 15:30h Počev od 08.10.2022
  Metodika likovne kulture 3(slik)

1/0

Subota 13:30 – 15h   Počev od 08.10.2022. Svake druge sedmice
  Zidno slikarstvo(slik)

2/0

Sreda 14:30 -16h   Počev od 05.10.2022.
  Crtanje 5 (slik)

2/2

Utorak 11 – 12:30h   Počev 04.10.2022.
Sreda  11-12.30h Počev 05.10.2022.

 

Vaspitač  dece  predškolskog  uzrasta

 Raspored nastave za  I  semestar – I godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Opšta pedagogija

2/2

Sreda 8 – 9:30h

Učionica 27

  Počev od  05.10.2022.
Ponedeljak 11:30 – 13h

ONLINE

  Počev  od 10.10.2022.
2. Sociologija

2/0

Ponedeljak 9:30 – 11h

Učionica 27

  Počev od 10.10.2022.
3. Informatika

2/0

Četvrtak 12- 13:30h

Učionica 26

  Počev od  06.10.2022.
4. Engleski jezik I

2/0

Četvrtak 10 – 11:30h

Učionica 34

  Počev od  06.10.2022.
5. Predškolska pedagogija

2/2

Ponedeljak 13 – 14:30h

Učionica 22

  Počev od  04.10.2022.
Četvrtak 13:30- 15h

Učionica 22

Počev od  06.10.2022.

 

  Raspored nastave za  III semestar – II godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Uvod u razvojnu psihologiju

2/2

Sreda 11:30 – 13h

Učionica 22

  Počev 05.10.2022.
Utorak 15 – 16:30h

Učionica 22

  Počev 11.10.2022.
2. Porodična pedagogija

2/2

Sreda 10 – 11:30h

Učionica 27

  Počev 05.10.2022.
Četvrtak 10:30 – 12h

Učionica 22

Počev 06.10.2022.
4. Engleski jezik 3

2/0

Subota 8:30 – 10h

Učionica 22

  Počev 08.10.2022.
5. Uvod u psihologiju ličnosti(I)

2/2

Ponedeljak 11- 12:30h

Učionica 32

  Počev od 10.10.2022.
Sreda 13 – 14:30h

Učionica 33

Počev od 05.10.2022.
  Ekološko vaspitanje

2/2

Četvrtak 9 – 10:30h

Učionica 21

  Počev 06.10.2022.
Subota 10 – 13h

Učionica 22

Počev 15.10.2022.Svake druge subota

 

  Raspored nastave, III godina, V semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Uvod u pedagošku psihologiju

2/2

Utorak 8 – 12h

Sreda 8 – 12h

Karijer centar

  Počev od 04.10.2022.
Sreda 9 – 10:30h

Učionica 22

  Počev od 12.10.2022.
2. Metodika razvoja govora

2/2

Četvrtak 12- 13:30h

Učionica 22

  Počev 06.10.2022.
Petak 8 – 9:30h

Učionica 22

Počev od  07.10.2022.
3. Metodika likovnog vaspitanja

2/2

Petak 14 – 17h

Učionica 23

  Počev od 07.10.2022. Svake druge sedmice
Ponedeljak 13- 14:30h

Učionica 27

Počev od 10.10.2022.
4. Metodika matematičkih pojmova 2/2 Četvrtak 13:30- 15h

Učionica 23

  Počev 06.10.2022.
Četvrtak 9 – 10:30h

Učionica 22

Počev 06.10.2022.
5. Praćenje i dokumentovanje dečjeg razvoja

2/0

Subota 10- 13h

Učionica 23

  Počev od 08.10.2022.

 

 Raspored nastave, IV godina, VII semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Dečija igra i stvaralaštvo

2/2

Ponedeljak 8 – 9:30h

Učionica 21

  Počev od  05.10.2022
Četvrtak 13 – 14:30h

Učionica 21

Počev od 06.10.2022.
2. Scensko-lutkarska umetnost

2/2

Četvrtak 11:30 – 13h

Učionica 23

  Počev 06.10.2022.
Ponedeljak 11:30 – 13:00h

Učionica 27

Počev od 10.10.2022.
3. Metodika vaspitno-obrazovnog rada

2/2

Sreda 12 – 13:30h

Učionica 27

  Počev od  05.10.2022
Četvrtak 10 – 11:30h

ONLINE

Počev od 13.10.2022.
4. Priprema djeteta za polazak u školu

2/0

Utorak 13 – 14:30h

Učionica 21

  Počev od 07.10.2022.
5. Savjetodavni rad u vaspitno-obrazovnim ustanovama

2/2

Subota 13 – 16h

Učionica 21

  Počev od 08.10.2022.
Ponedeljak 9:30 – 11:00h

Učionica 23

Počev od 10.10.2022.

 

Računarske nauke

Raspored nastave za  I  semestar – I godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Istorija razvoja informatike i matematike 2/0 ONLINE    
2. Matematika I

2/3

Četvrtak 16:30 – 18h

Učionica 27

  Počev 13.10.2022.
Ponedeljak 9:30 -12h

Učionica 22

Počev 10.10.2022.
3. Osnovi informatike

2/0

Sreda 11:30 – 13h

Učionica 26

  Počev 05.10.2022.
4. Engleski jezik I

2/0

Četvrtak 13- 14:30h

Karijer centar

  Počev 06.10.2022.
5. Strukture podataka i

algoritmi

2/3

Sreda 13-14:30h

Učionica 23

  Počev 05.10.2022.
Subota 9 – 11:15h

Učionica 29

Počev 08.10.2022.

 

Raspored nastave II godina, III semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1 Diskretna matematika

2/2

Petak 16:30- 18h

Učionica 27

  Počev 14.10.2022.
Ponedeljak 12 – 13:30h   Počev 10.10.2022.
2. Baze podataka

2/3

Utorak 13- 14:30h

Učionica 25

  Počev 04.10.2022.
Subota 14:30 – 16:45

Učionica 26

  Počev 22.10.2022.
3. Arhitektura računara

2/2

Sreda 10 – 11:30h

Učionica 26

  Počev 05.10.2022.
Ponedeljak 15:30- 17h

Učionica 26

Počev 10.10.2022.
4. Primena računara u nastavi matematike

2/2

Sreda 8:15- 9:45h

Učionica 26

  Počev 05.10.2022.
Četvrtak 10- 11:30h

Učionica 25

Počev od 06.10.2022.
5. Engleski jezik 3

2/0

Ponedeljak 10 – 11:30h

Učionica 31

 

  Počev od 10.10.2022.

 

  Raspored nastave, III godina, V semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Objektno orijentisano programiranje

2/2

Sreda 14:30 – 16h

Učionica 23

  Počev od 12.10.2022.
Subota  13 – 14:30h

Učionica 26

 

  Počev 08.10.2022.
2. Internet programiranje

2/2

Petak 9:30- 11h

Učionica 26

  Počev od 07.10.2022.
Subota 11:30 – 13h

Učionica 29

  Počev 08.10.2022.
3. Poslovni informacioni sistemi
2/2
Sreda 13-14:30h

Učionica 26

  Počev od 05.10.2022.
Četvrtak 13:30- 15h

Učionica 26

  Počev od 07.10.2022.
4. Računarske mreže

2/2

Petak 12:45 – 15:45h

Učionica 26

Subota 8:30 – 11:30h

Učionica 26

  Počev od 07.10.2022.
Četvrtak 9 – 10:30h Učionica 26   Počev od 13.10.2022.
5. Uvod u pedagošku psihologiju

2/0

Utorak 8 – 12h     A.H.

Sreda 8 – 12h

  Počev od 04.10.2022.
6. Preduzetništvo

2/0

Četvrtak 11 – 12:30h

Učionica 34

  Počev od 06.10.2022.

 

Raspored nastave, IV godina, VII semestar

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Bežične i mobilne komunikacije

2/2

Petak 11:15- 12:45h

Učionica 26

  Počev od 07.10.2022.
Sreda 10- 11:30h

Učionica 25

Počev od 12.10.2022.
2. Sigurnost veb aplikacija

2/2

Utora 13 – 14:30h

Učionica 28

  Počev od 04.10.2022.
Subota 13:15 – 14:45h

Učionica 29

  Počev 08.10.2022.
3. Interakcija čovek računar

2/2

Utorak 14:30-16h

Učionica 28

  Počev od 04.10.2022.
Subota 15- 16:30h

Učionica 29

Počev 08.10.2022.
4. Elektronska nastava i učenje

2/2

Četvrtak 14.30 -17:30h

Učionica 28

  Počev od 06.10.2022.Svake druge sedmice
Petak 8 – 11h

Učionica 28

Počev od 07.10.2022.Svake druge sedmice
 5. Elektronsko poslovanje

2/2

Petak 15 – 17h

Učionica 28

  Počev od 21.10.2022.
Sreda 12 – 13:30h

Učionica 28

Počev od 12.10.2022.

 

Ekonomija

Raspored nastave za  I  semestar – I godina

Broj Naziv predmeta Ime i prezime profesora Dan  i vreme Napomena
1. Osnovi ekonomije

2/3

Prof.dr Bećir Kalač Četvrtak 9:30- 11h

Učionica 27

  Počev 06.10.2022.
Amela Ljajić Četvrtak 11:30 – 13h

Učionica 27

  Počev 06.10.2022.
2. Matematika

2/3

Fatih Destović Četvrtak 16:30 – 18h

Učionica 27

  Počev 13.10.2022.
Nedžma Šaćirović Ponedeljak 9:30 -12h

Učionica 22

Počev 10.10.2022.
3. Sociologija

2/0

Admir Muratović Ponedeljak 8- 9:30h

Učionica 27

  Počev 10.10.2022.
  Engleski jezik I

2/0

Fahreta Fijuljanin Utorak 11:30 – 13h

Učionica 31

  Počev 04.10.2022.
5. Osnovi informatike

2/0

Abida Ganić Ponedeljak 14 – 15:30h

Učionica 26

  Počev 10.10.2022.

 

Raspored nastave II godina, III semestar

Broj Naziv predmeta Ime i prezime profesora Dan  i vreme Napomena
1 Osnovi marketinga

2/2

Doc.dr Azra Ćatović Sreda  8 – 9:30h

Učionica 34

  Počev od 05.10.2022
Elma Kujović Sreda 13 – 14:30h

Učionica 17

Počev od 05.10.2022
2. Engleski jezik 3

2/0

Jelena Lekić Subota 10 – 11:30h

ONLINE

  Počev08.10.2022.
3. Finansijsko računovodstvo

2/3

Enis Ujkanović Subota 11:45- 13:15h

Učionica 32

  Počev od 08.10.2022.
Dženis Bajramović Četvrtak 8 : 10:15

Učionica 32

Počev 13.10.2022.
4. Menadžment životne sredine ( Izborni)

2/0

Ibro Skenderović Četvrtak 10:30 – 12h

Učionica 32

  Počev 06.10.2022.
5. Komunikologija (Izborni)

2/0

Samir Ljajić Ponedeljak 13 – 14:30h

Učionica 32

  Počev 10.10.2022.
6. Makroekonomija

2/2

Mehemed Meta Sreda  11 – 12:30h

Učionica 16

  Počev od 05.10.2022.
Dženis Bajramović Utorak 8:30 – 10h

Učionica 32

Počev 11.10.2022.

 

Raspored nastave, III godina, V semestar

Broj Naziv predmeta Ime i prezime profesora Dan  i vreme Napomena
1. Strategijski menadžment

2/2

Prof.dr Mehmed Meta Četvrtak 10 – 11:30h

Učionica 16

  Počev 06.10.2022.
Semra Muriić Utorak 11:15- 12:45h

Učionica 16

Počev od 04.10.2022
2. Poslovni informacioni sistemi 2/2 Samed Jukić

 

Sreda 13-14:30h

Učionica 26

  Počev od 05.10.2022.
Hamza Kamberović Četvrtak 15 – 16:30h

Učionica 26

  Počev od 06.10.2022
4. Menadžment ljudskih resursa

2/2

Azra Ćatović Četvrtak 8 – 9:30h

Učionica 34

  Počev od 06.10.2022
Elma Kujević Utorak 13 – 14:30h

Učionica 17

Počev od 04.10.2022
5. Organizacija preduzeća

2/2

Elma Elfić Četvrtak 17 – 18:30h   online
Amela Ljajić Petak 13:30- 15h

Učionica 34

Počev 07.10.2022.
6. Monetarne finansije

2/2

Suad Bećirović Ponedeljak 13:30 – 15h Učionica 31   Počev 10.10.2022.
Haris Zogić Četvratak 13- 14:30h Učionica 34 Počev 13.10.2022.

 

Raspored nastave, IV godina, VII semestar

Broj Naziv predmeta Ime i prezime profesora Dan  i vreme Napomena
1. Preduzetništvo

2/2

Prof.dr Bećir Kalač Četvrtak 11 – 12:30h

Učionica 34

  Počev 06.10.2022.
Irma Mašović Utorak 9 – 10:30h

Učionica 34

Počev od 11.10.2022.
2. Upravljanje investicijama

3/2

Prof.dr Mehmed Meta Sreda 13 – 15:30 h Učionica 16   Počev 05.10.2022.
Dženis Bajramović Sreda 8:30 – 10h

Učionica 16

  Počev 12.10.2022.
3. Računovodstveni informacioni sistemi

2/2

Enis Ujkanović Subota 10 – 11:30h

Učionica 32

  Počev od 08.10.2022.
Dženeta Nicević Četvrtak 13- 14:30h

Učionica 24

Počev 06.10.2022.
4. Upravljanje poslovnim procesima

3/2

Elma Elfić Ponedeljak 17 – 19:15h   online
Adela Čeković Utorak 11 – 12:30h

Učionica 17

Počev od 11.10.2022.
6. Berza i berzansko poslovanje

2/2

Suad Bećirović Utorak 13:30 – 15h

Učionica 31

  Počev 11.10.2022.
Irma Mašović Petak 9 – 10:30h

Učionica 31

Počev 14.10.2022.

 

Bosanski jezik i književnost i Srpski jezik i književnost

Raspored nastave za I godinu – I semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Uvod u svjetsku književnost- S(2/0) 09:00-10:30

Učionica 16

Petak

07.10.2022.

BOS/SRP
08:30-10:00

Učionica 16

Subota

08.10.2022.

2. Uvod u teoriju književnosti-S(2/2) 10:00-11:30

 

Četvrtak

06.10.2022.

BOS/SRP
13:30-15:00

 

Sreda

05.10.2022.

BOS/SRP
3. Osnovi informatike-S 14:00-15:30

Učionica 26

Ponedeljak

10.10.2022.

Spajanje sa svim filolozima
 

4.

Engleski jezik 1-S 11:30-13:00

Učionica 21

Subota

08.10.2022.

BOS/SRP/PSIH
5. Uvod u opštu lingvistu-S 15:00-16:30

Učionica 21

Utorak

04.10.2022.

Spajanje sa svim filolozima

 

Raspored nastave za II godinu – III semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Morfologija 1 S(2/3) 14:00-17:00

Karijer centar

Petak

 

BOS/SRP
09:00-10:30

Učionica 16

Utorak

11.10.2022.

BOS/SRP
2. Srednjovekovna  Srpska književnost (2/2) 10:30-12:00

10:00-11:00

Učionica 16

Petak

07.10.2022.

SRPSKI
Subota

08.10.2022.

13:30-15:00

Učionica 16

Četvrtak

06.10.2022.

SRPSKI
3. Usmena književnost-S(1/2) 08:30-10:00

Učionica 24

Subota

08.10.2022.

BOS/SRP
15:00-16:30

Učionica 16

Četvrtak

13.10.2022.

BOS/SRP
4. Engleski jezik 3 2/0 10:00-11:30

Učionica 24

Sreda

05.10.2022.

BOS/SRP/PSIH
5. Opšta pedagogija IB (2/2) 08:00-09:30

Učionica 27

Sreda

05.10.2022.

BOS/SRP
11:30-13:00

ONLINE

Ponedeljak

10.10.2022.

BOS/SRP
6. Uvod u bosnistiku i satariju bosnjacka 1/0 10:00-11:30

Učionica 24

Subota

08.10.2022.

Bosanski

 

Raspored nastave za III godinu – V semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Sintaksa 1-S B (2/2) 17:00-18:30

Učionica 16

Utorak

11.10.2022.

BOS/SRP
11:30-13:00

Učionica 17

Ponedeljak

03.10.2022

BOS/SRP
2. Savremena bošnjačka književnost Prve polovine 13:00-14:30

Učionica 24

Subota

08.10.2022.

BOSANSKI
3. Srpska književnost 18. i 19. veka (2/0) 13:30-15:00

Učionica 24

Sreda

05.10.2022.

SRPSKI
4. Metodika nastave 1-S(2/2) 12:00-13:30

Učionica 24

Sreda

05.10.2022.

BOS/SRP
14:00-15:30

Učionica 24

Petak

07.10.2022.

BOS/SRP
5. Uvod u pedagošku  psihologiju 08:00-12:00

08:00-12:00

04.10.2022. BOSANSKI
05.10.2022.
    BOSANSKI
6. Poslovni engleski jezik IB 13:00-14:30

ONLINE

Subota

08.10.2022.

SRPSKI(studenti biraju)
7. Metodika razvoja govora IB 12:00-13:30

Učionica 32

Četvrtak

06.10.2022.

SRPSKI(studenti biraju)
08:00-09:30

Učionica 32

Petak

07.10.2022.

 
8.  Kultura govora 2/2 11:30-13:00

Učionica 24

Subota

08.10.2022.

BOS
10:00-11:30

Učionica 24

 

10.10.2022  Ponedeljak  

 

 Raspored nastave za IV godinu – VII semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Semantika-S(2/2) 17:00-18:30

Učionica 16

Sreda

05.10.2022.

BOS/SRP
10:00-11:30

Učionica 16

 

Ponedeljak

03.10.2022

BOS/SRP
2. Lingvistička stilistika-S(2/2) 10:00-13:00

Karijer centar

Petak BOS/SRP
11:30-13:00  Učionica 24

10:30-11:15  Učionica 24

10.10.2022. BOS/SRP
11.10.2022.
3. Sandžačko-bošnjačka književnost 2/0 13:00-14:30 Učionica 24 Subota

08.10.2022.

BOSANSKI
4. Srpska književnost druge polovine 20 veka (2/2) 12:00-13:30 Učionica 16

 

Petak

07.10.2022.

SRPSKI
 
13:30-15:00 Učionica 17 Petak

07.10.2022.

SRPSKI
5. Komunikologija IB-S(2/2) 13:00-14:00 Učionica 32 Ponedeljak

10.10.2022

BOS/SRP
6. Elektronska nastava i učenje IB-S 14:30-17:30 Učionica 24 Četvrtak

06.10.2022.

        Predavanja B/S
08:00-11:00 Učionica 24 Petak

07.10.2022.

Vezbe  B/S
7. Metodika vaspitno-obrazovnog rada IB-S(2/2) 12:00-13:30 Učionica 27 Sreda

05.10.2022.

BOS/SRP
10:00-13:30 ONLINE Četvrtak

13.10.2022.

BOS/SRP

 

Njemački  jezik i književnost

Raspored nastave za I godinu – Isemestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni njemački jezik 1 (2,2,2)      
09:30-11:00 Učionica 32 05.10.2022. Sreda  
13:00-14:30 Učionica 27 04.10.2022. Utorak  
11:30-13:00 Učionica 33 04.10.2022. Utorak  
2. Njemački jezik 1-gramatika (2,2) 15:00-17:15 ONLINE 06.10.2022. Cetvrtak  
11:00-12:30 Učionica 32 05.10.2022. Sreda  
3. Uvod u teoriju književnosti-S(2/2) 10:00-11:30 ONLINE 06.10.2022. Cetvrtak  
13:30-15:00 Karijer centar 05.10.2022. Sreda  
4. Uvod u opštu lingvistu-S(2/0) 15:00-16:30 Učionica 21 04.10.2022. Utorak  
5. Engleski jezik 1-S(2,0) 11:30-13:00 Učionica 27 08.10.2022. Subota  
6. Osnovi Informatike 14:00-15:30 Učionica 26 10.10.2022. Ponedeljak  

 

Raspored nastave za II godinu – III semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni njemački jezik 3 (2/2/2) 15:00-16:30 ONLINE 06.10.2022. Cetvrtak  
10:30-12:00 Učionica 32 04.10.2022. Utorak  
10:00-11:30 Učionica 33 03.10.2022. Ponedeljak  
08:30-10:00 Učionica 33 03.10.2022. Ponedeljak  
2. Njemački jezik 3-gramatika (2,2) 15:00-16:30 ONLINE 04.10.2022. Utorak  
12:00-13:30 Učionica 32 04.10.2022. Utorak  
3. Njemačka Književnost 1 17:00-18:30 ONLINE 06.10.2022. Cetvrtak  
08:30-10:00 Učionica 27 04.10.2022. Utorak  
4. Engleski jezik 3 (2/0) 10:00-11:30 Učionica 23 05.10.2022. Sreda filolozi/psih
5. Opšta pedagogija IB (2/2) 08:00-09:30 Učionica 27 05.10.2022. Sreda (studenti biraju)
11:30-13:00 Učionica ONLINE 10.10.2022. Ponedeljak  
6. Osnovi marketinga IB (2/2) 08:00-09:30 Učionica 34 05.10.2022. Sreda (studenti biraju)
13-14:30 Učionica 17 Sreda  

 

Raspored nastave za III godinu – V semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni njemački jezik 5 (2/2/2/2) 15:00-18:00 ONLINE 05.10.2022  Sreda Svaka druga sreda
13:00-14:30 Učionica 29 05.10.2022  Sreda  
12:30-14:00 Učionica 33 03.10.2022  Ponedeljak  
09:30-11:00 Učionica 34 07.10.2022. Petak  
2. Njemački jezik 5-gramatika (2,0) 09:30-11:00 ONLINE 05.10.2022  Sreda  
3. Njemačka Književnost 3 15:00-16:30 ONLINE 04.10.2022 . Utorak  
10:00-11:30 Učionica 33 06.10.2022. Cetvrtak  
4. Metodika nastave stranih jezika 1 (2/2) 08:30-10:00 Učionicu 33 06.10.2022. Cetvrtak  
11:00-12:30 Učionica 34 07.10.2022. Petak  
5. Kultura govora 11:30-13:00 Učionica24 08.10.2022. Subota  
10:30-12:00 Učionica24 10.10.2022  Ponedeljak  

 

Raspored nastave za IV godinu – VII semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni njemački jezik 7 (2/2/2/2) 15:00-18:00 ONLINE 06.10.2022. Cetvrtak Svaka drugi cetvrtak
11:30-13:00 Učionica15 03.10.2022. Ponedeljak  
12:00-13:30 Učionica 33 06.10.2022. Cetvrtak  
08:30:10:00 Učionica32 04.10.2022. Utorak  
2. Istorija Njemačkog jezika (2,0) 15:00-17:15 ONLINE 07.10.2022. Petak  
3. Metodika vaspitno-obrazovnog rada IB-S(2/2) 12:00-13:30 Učionica27 05.10.2022. Sreda (studenti biraju)
10:00-11:30 ONLINE 13.10.2022. Cetvrtak
5. Semantika IB-S (2/2) 17:00-18:30 Učionica16 05.10.2022. Sreda (studenti biraju)
10:00-11:30 Učionica16 03.10.2022. Ponedeljak
5. Elektronska nastava i učenje IB-S(2/2) 14:30-17:30 Učionica24 06.10.2022. Cetvrtak         Predavanja
08:00-11:00 Učionica32 07.10.2022. Petak Vezbe
6. Lingvistička stilistika-S(2/2)      
11:30-13:00 Učionica24 10.10.2022. Ponedeljak (studenti biraju)
10:30-11:15 Učionica31 11.10.2022. Utorak

 

 

Engleski  jezik i književnost

Raspored nastave za I godinu – I semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni engleski jezik 1 (2/2/1) 08:30-10:00  Utorak

Učionica 31

04.10.2022.  
13:15-14:00 Sreda

Učionica 31

12.10.2022  
11:45-13:15  Sreda                   05.10.2022

Učionica 31

2. Uvod u studije engleske književnosti (2/0) 17:30-19:00   Utorak ONLINE 04.10.2022  
3. Fonetika (2/0) 11:00-12:30  Ponedeljak Učionica 29 03.10.2022  
4. Uvod u opštu lingvistu-S(2/0) 15:00-16:30   Utorak

Učionica 21

04.10.2022  
5. Njemački jezik 1(2/0) 10:00-11:30   Cetvrtak

Učionica 31

06.10.2022  
6. Osnovi informatike-S(2/0) 14:00-15:30  Ponedeljak

Učionica26

10.10.2022.  

 

Raspored nastave za II godinu – III semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni engleski jezik 3 (2/2/2) 11:30-13:00   Subota

ONLINE

08.10.2022.  
13:30-15:00  Utorak

Učionica 29

04.10.2022.  
11:30-13:00  Sreda Učionica29 05.10.2022.  
11:45-13:15  Utorak

Učionica 29

04.10.2022.  
2. Uvod u teoriju književnosti-S(2/2) 10:00-11:30   Cetvrtak ONLINE 06.10.2022. Spajanje sa svim filolozima
13:30-15:00   Sreda Carijer centar 05.10.2022. Spajanje sa svim filolozima
3. Engleska književnost 2 (2/2) 13:00-14:30  Ponedeljak

Učionica 34

03.10.2022.  
10:00-11:30   Utorak

Učionica 33

04.10.2022.  
4. Njemački jezik 3 (2/0) 11:30-13:00  Cetvrtak

Učionica 31

06.10.2022.  
6. Opšta pedagogija IB (2/2) 08:00-09:30  Sreda

Učionica27

05.10.2022. (studenti biraju)
11:30-13:30 Ponedeljak ONLINE 10.10.2022.  
7. Osnovi marketinga IB (2/2) 08:00-09:30  Sreda Učionica34 05.10.2022. (studenti biraju)
13-14:30 Sreda

Učionica 32

   

 

Raspored nastave za III godinu – V semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni engleski jezik 5 (2/2/2/2) 08:30-10:00   Sreda

Učionica 33

05.10.2022.  
11:30-13:00   Utorak

Učionica 34

04.10.2022.  
11:30-13:00   Sreda

Učionica 17

05.10.2022.  
13:15-14:45  Utorak

Učionica 16

04.10.2022.  
2. Uvod u studije američke književnosti (2/1) 13:30-15:00  Petak

Učionica 32

07.10.2022.  
10:00-11:30  Sreda

Učionica 33

05.10.2022.  
3. Sintaksa engleskog jezika 1 (2/2) 12:30-14:00   Ponedeljak

Učionica 29

03.10.2022.  
14:00-15:30   Ponedeljak

Učionica 29

03.10.2022.  
4. Metodika nastave stranih jezika 1 (2/2) 08:30-10:00   Cetvrtak Učionica33 06.10.2022.  
10:00-11:30   Subota

Učionica 34

08.10.2022.  
5. Poslovni engleski jezik IB

 (2/2)

13:00-14:30   Subota

ONLINE

08.10.2022.  

 

Raspored nastave za IV godinu – VII semestar

R. br. Naziv predmeta Dan  i vrijeme Datum početka nastave Napomena
1. Savremeni engleski jezik 7 (2/2/2/) 13:00-14:30  Cetvrtak

Učionica 29

06.10.2022.  
10:15-11:45  Sreda

Učionica 28

05.10.2022.  
08:30-10:00  Ponedeljak

Učionica 32

03.10.2022.  
14:45-16:15  Utorak

Učionica 34

04.10.2022.  
2. Angloamerička književnost (2/2) 16:30-18:00  Ponedeljak

ONLINE

03.10.2022.  
08:30-10:00 Sreda

Učionica 31

05.10.2022.  
3. Metodika vaspitno-obrazovnog rada IB-S(2/2) 12:00-13:30 Sreda Učionica27 05.10.2022. (studenti biraju)
10:00-11:30 Cetvrtak

ONLINE

13.10.2022.
4. Semantika IB-S (2/2) 17:00-18:30 Sreda

Učionica17

05.10.2022. (studenti biraju )
10:00-11:30 Ponedeljak

Učionica16

03.10.2022.
5. Elektronska nastava i učenje IB-S(2/2) 14:30-17:30 Cetvrtak

Učionica24

06.10.2022.  
08:00-11:00 Petak

Učionica24

07.10.2022. Vezbe

 

 

Pravo

Raspored nastave za – I godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Uvod u parvo  

op+pup

10.10.2022   Ponedeljak

15:30-17:00

Učionica 23

   
04.10.2022   Utorak

10:00-11:30

Učionica 27

   
2. Engleski jezik 1

op+pup

08.10.2022    Subota

10:00-11:30

Učionica 27

   
3. Opsta istorij drzave i prava 2/0 op+pup 06.10.2022   Četvrtak

13:00-14:30

Učionica 27

   
4. Osnovi informatike  

op+pup spajanje

04.10.2022  Utorak

08:30-10:00 (grupa A) Učionica26

13:00-14:30 (grupa B)  Učionica26

   
 
5. Osnovi ekonomije  

op+pup spajanje

06.10.2022  Četvrtak

09:30-11:00 Učionica 27

   
06.10.2022   Četvrtak

11:30-13:00 Učionica 27

 

 

 Raspored nastave za – II godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Uvod u gradjansko pravo 2/2 op+pup 07.10.2022.  Petak

15:00-16:30 Učionica 21

   
06.10.2022.   Četvrtak

11:30-13:00 Učionica 21

 
2. Kriminologija 2/2 op+pup 05.10.2022.   Sreda

13:00-14:30 Učionica 21

   
03.10.2022. Ponedeljk

10:00-11:30 Učionica 21

   
3. Krivicno pravo-opsti deo 2/2 op+pup 05.10.2022. Sreda

10:00-12:30 Učionica 21

   
10.10.2022. Ponedeljk

14:00-15:30 Učionica 21

 
4. Porodicno pravo op 2/2 04.10.2022. Utorak

13:00-14:30 Učionica 34

   
06.10.2022. Četvrtak

13:00-14:30 Učionica 31

 
5.  

SFO 1 2/2 pup

 

08.10.2022. Subota

10:00-13:00 Učionica 31

   
03.10.2022. Ponedeljk

11:30-14:00 Sportska sala

 
6.  

Penalogija 3/0 op+pup

 

04.10.2022. Utorak

10:30-12:00 Učionica 23

   
05.10.2022.   Sreda

15:00-16:30  Učionica 22

 

Raspored nastave za – III godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Krivicno Procesno pravo 3/2 OP+PUP 04.10.2022. Utorak

10:00-12:30

Učionica 21

   
12.10.2022.   Sreda

15:00-16:30

Učionica 21

 
2. Upravno pravo 2/2

OP+PUP

03.10.2022. Ponedeljk

13:00-14:30 Učionica 23

   
06.10.2022.   Četvrtak

13:30-15:00  Učionica 32

   
3. Međunarodno krivicno pravo 2/0 PUP 04.10.2022. Utorak

13:00-14:30 Učionica 33

   
06.10.2022.   Četvrtak

12:00-13:30  Učionica 28

 
4. Medjunarodno javno pravo 2/2 OP 03.10.2022. Ponedeljk

14:30-16:00 Učionica 24

   
06.10.2022.   Cetvrtak

10:00-11:30  Učionica 28

 
5. Kriminalisticka taktika 2/2 PUP 11.10.2022. Utorak

08:00-09:30 Učionica 33

   
05.10.2022.   Sreda

16:30-18:00  Učionica 33

 
6, Maloletnicko prestupnistvo OP 2/0 05.10.2022.   Sreda

13:00-14:30   Učionica 32

   
13.10.2022.   Četvrtak

15:00-16:30   Učionica 31

 

 Raspored nastave za – IV godina

Broj Naziv predmeta Dan  i vreme Napomena
1. Gradjansko procesno pravo 2/2 OP+PUP 07.10.2022.  Petak

16:30-18:00  Učionica 27

   
08.10.2022    Subota

14:30-16:00  Učionica 27

 
2. Radno pravo 3/0 OP 06.10.2022.   Cetvrtak

16:00-17:30  Učionica 17

   
3. Medjunarodno privatno pravo 2/2 OP

 

03.10.2022. Ponedeljk

13:00-14:30  Učionica 17

   
07.10.2022.  Petak

13:00-14:30  Učionica 17

 
4. Kriminalisticka metodika 2/2 PUP

 

06.10.2022.   Četvrtak

13:00-14:30   Učionica 17

   
04.10.2022. Utorak

16:30-18:00 Učionica 17

 
5.  

Nacionalna bezbednost 2/2 PUP

05.10.2022.   Sreda

10:00-11:30  Učionica 17

   
06.10.2022.   Četvrtak

11:00-12:30   Učionica 17

 
6. Prevencija kriminaliteta 2/2 PUP 05.10.2022.   Sreda

08:00-09:30  Učionica 17

 
05.10.2022.   Sreda

13:00-14:30  Učionica 34

 
7. Osnovi forenzike 2/2

OP

08.10.2022    Subota

11:00-14:30  Učionica 17

   
03.10.2022.   Ponedeljk

12:00-13:30  Učionica 16

 

 

 

 

×
Language