Doc. dr. Jasmina Nikšić održala predavanja za studente Pravnog fakulteta u Osijeku

U okviru Erasmus+ programa uspješno je realizirana još jedna razmjena nastavnog osoblja. Doc. dr. Jasmina Nikšić boravila je na Pravnom fakultetu, Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Hrvatska i tom prilikom održala predavanja studentima u okviru međusobne saradnje na teme bračnog ugovora i nasilja u porodici.

Tim povodom upriličen je prijem na Univerzitetu u Osijeku od strane koordinatorice Erasmus+ Programa, prof. dr. Lidije Šimunović i profesora Pravnog fakulteta Univerziteta u Osijeku, prof. dr. Nataše Lucić. Otvorenost za saradnju pokazale su obje visokoobrazovne institucije i tom prilikom dogovorena je dalja saradnja na polju naučnog rada i razmjene nastavnog i administrativnog osoblja, ali i studenata.