Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru u periodu od 7-11. marta, organizovao je manifestaciju “Dani čitanja”

Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru u periodu od 7-11. marta, organizovao je manifestaciju pod nazivom “Dani čitanja”.
Manifestaciju je otvorila pomoćnica ministra prosvjete, nauke i tehnološkog razvoja, prof. dr. Elma Elfić-Zukorlić čitanjem bajke Ljepotica i zvijer.
Drugi čitalac bajke, bila je prorektorica za nastavu i međunarodnu saradnju na Internacionalnom univerzitetu, prof. dr. Amela Lukač-Zoranić.
Trećeg dana manifestacije, posebna savjetnica potpredsednice Vlade i ministarke kulture i informisanja, MSc. Alma Rizvanović, čitala je bajku, Crvenkapa.
Završni dan obilježila je bajka, Ivica i Marica, čiji je čitalac bila rukovodilac Departmana za Ekonomske nauke, doc. dr. Jasmina Nikšić.