UNINP posjetila visoka delegacija Kantona Sarajevo

Univerzitet u Novom Pazaru posjetila je 10.03.2022. godine, visoka delegacija Kantona Sarajevo,  Elmedin Konaković, predsjednik Naroda i pravde, zastupnik u skupštini Kantona Sarajevo, Elvedin Okerić predsjedavajući Skupštine Kantona Sarajevo, Naida Hota-Muminović ministrica za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo
prof.dr. Aleksandra Nikolić, ministrica za visoko obrazovanje i nauku Kantona Sarajevo i
Samir Avdić ministar kulture i sporta Kantona Sarajevo.
Delegaciju su primili rektor Univerziteta u Novom Pazaru, prof.dr. Suad Bećirović, prorektorica za nastavu, prof.dr. Amela Lukač Zoranić i generalna menadžerka, prof.dr. Azra Ćatović.
Delegaciji su predstavljeni rezultati rada Univerziteta u Novom Pazaru kao i projekti koje Univerzitet realizuje. Predstavnici Kantona Sarajevo su izrazili zadovoljstvo posjetom i čestitali rukovodstvu Univerziteta na uspješnom radu.