Završene Zimske sportske igre i dodijeljene nagrade pobjednicima

Zimske sportske igre koje su u prethodna dva dana održane na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru završene su juče 17.01.2020. godine proglašenjem pobjednika i uručenjem nagrada. Na turniru u stonom tenisu učešće je uzelo trideset takmičara. I mjesto u stonom tenisu osvojio je Saša Nikolić, II mjesto Hamza Bećirović i III mjesto Elvis Mehmedović. Na turniru u šahu učestvovalo  je četrdeset takmičara a najbolji među njima su Efim Muratović, Huso Dedejić, Sulejman Suljević, Alija Ikić, Safedin Šemović, Ismet Pramenković, Ahmed Muratović i Husein Mehmedović. Pobjednicima turnira vrijedne novčane nagrade uručio je koordinator Zimskih sportskih igara, Enver Međedović. Zimske sportske igre su tradicionalni događaj u organizaciji Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru koji svake godine okuplja veliki broj učesnika među kojima je najveći broj studenata ali i ljubitelja sporta mlađeg uzrasta i starijih.