Studenti IUNP-a, Departmana za ekonomske nauke u posjeti kozmetičkoj kući “Aura” u Nišu

Studenti Departmana za ekonomske nauke u okviru stručne prakse iz predmeta Organizacija preduzeća i Menadžment ljudskih resursa sa generalnim menadžerom, prof. dr. Elmom Elfić Zukorlić, i prof. dr. Azrom Ćatović posjetili su danas, 18. 12. 2019. god. fabriku kozmetičke kuće “Aura” u Nišu. Studente i profesore je dočekala i upoznala sa proizvodnim procesom vlasnica kozmetičke kuće “Aura” gospođa Mila Litvinjenko. Tokom posjete studenti su imali priliku da se, osim upoznavanja sa kompletnim proizvodnim procesom, upoznaju i sa organizacionom strukturom ove velike kozmetičke kuće. Ovakav vid praktične nastave je veoma značajan za studente jer imaju priliku da se tokom studija susretnu i direktno upoznaju sa proizvodnim i organizacionim funkcionisanjem preduzeća.