Septembarski upsini rok

Na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru u ponedeljak, 26. avgusta, započelo je prijavljivanje na konkurs za septembarski upisni rok za osnovne akademske studije za školsku 2019/2020. godinu koje će trajati do 20. septembra 2019. godine.

Kandidati prilikom prijavljivanja na konkurs podnose Studentskoj službi Univerziteta originalne primerke ili overene fotokopije sledećih dokumenata:

1. Svedočanstvo za sve razrede prethodno završene škole.
  2. Diploma o stečenom srednjem obrazovanju,
  3. Izvod iz matične knjige rođenih,
  4. Dokaz o uplati naknade za polaganje testa provere opšteg znanja i testa specifičnih znanja,
  5. Prijavni list koji se dobija u Studentskoj službi.

Kandidat na prijemni ispit donosi dokument za identifikaciju – važeću ličnu kartu ili pasoš.

Prijemni ispit će se polagati 21. septembra, dok će lista primljenih kandidata biti objavljena 23.septembra. Upis primljenih kandidata će se vršiti u periodu od 23. do 30. Septembra 2019. godine