Direktor Generali osiguranja održao predavanje na IUNP-u

Direktor Generali Osiguranja Srbije, Dragan Filipović, posjetio je danas, 08. maja 2019. godine, Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru. Najprije je održan sastanak sa osnivačem Univerziteta, akademikom Muamerom Zukorlićem, i generalnim menadžerom, prof. dr. Elmom Elfić Zukorlić, gdje se razgovaralo o oblicima buduće saradnje. Zatim je gdin. Filipović održao predavanje studentima na temu “Utiči na promjene i daj svoj maksimum “. Kako kaže, moramo imati jasne ciljeve i težiti ka nečemu većem. Ističe da je naše malo nekome mnogo, pa čak i osmjeh može u nekome probuditi vjeru i motivaciju da napreduje. Gdin. Filipović je studentima prenio svoje višedecenijsko iskustvo u radu na rukovodećim pozicijama u velikim firmama i motivisao studente da rade na sebi i svakoga dana učine nešto što će upotpuniti njihovo znanje. Studenti su na kraju predavanja imali priliku postavljati pitanja i uzeti učešće u diskusiji. Zatim je, ispred Interancionalnog univerziteta u Novom Pazaru, generalni menadžer, prof. dr. Elma Elfić Zukorlić, uručila gdinu Filipoviću prigodan poklon u znak zahvalnosti za održano predavanje.