Studenti IUNP-a na edukativnoj ekskurziji u Turskoj

Delgacija Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru predvođena rektorom, prof. dr. Suadom Bećirovićem, prorektorom za nastavu, prof. dr. Amelom Lukač-Zoranić i generalnim menadžerom prof. dr. Elmom Elfić-Zukorlić, kao i studenti sa svih studijskih programa Univerziteta borave u Turskoj na edukativnoj ekskurziji koju je oragnizovao Centar mladih pri ministarstvu obrazovanja, sporta i kulture u Republici Turskoj, čiji je direktor gospodin Redžep Erdogan.

Zajedno sa direktorom Centra mladih, gospodinom Erdoganom, predstavnici i studenti Univerziteta posjetili su predsjednika opštine Inegöl, gospodina Alper Taban.

Tokom ekskurzije, studenti će imati organizovane aktivnosti poput posjete historijskim i kulturnim spomenicima, kao i drugim visokoškolskim institucijama.