Na IUNP-u održani 61. ,,Susreti ideja Istoka i Zapada”

Tradicionalni dani besjedništva studenata pod mentorstvom prof. dr. Šefketa Krcića, profesora filozofske grupe predmeta na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru, a u organizaciji Debatnog kluba studenata, održani su 20. i 21. 06.2018. godine u Velikoj sali IUNP-a. Na ovoj manifestaciji je nastupilo preko 80 sudionika, besjedeći i promišljajući na razne teme filozofije, etike i estetike, retorike i filozofije prava.

Radno predsjedništvo debatnog kluba je ovu studentsku debatnu atmosferu posvjetilo 50-oj godišnjici studentskih protesta u svijetu (1968) i osobito usponima i padovima ovog pokreta na prostorima bivše Jugoslavije, o čemu je u uvodnoj riječi govorio i mentor ove manifestacije, prof. Šefket Krcić.