Univerzitetski majski umjetnički salon “UMUS 2018”

Univerzitetski majski umjetnički salon “UMUS 2018” otvoren je danas, 12. maja 2018. g. u Galeriji Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru. Izložbu je svečano otvorio rukovodilac Departmana za umjetnost, prof.dr. Fehim Huskovic i tom prilikom poručio “Departman Umjetnosti, svake godine organizuje tradicionalnu izložbu radova svršenih i trenutnih studenata, gde se aktiviraju studenti da učestvuju i razvijaju svoje umetničke sposobnosti jer zadatak Univerziteta jeste osposobljivanje i razvoj studenata. Na ovoj instituciji, po riječima osnivača, student je na prvom mestu.” Na izložbi su učestvovali bivši studenti Departmana umjetnosti, 52 studenta je izložilo svoja djela, koja su uglavnom činila umjetničke slike, radovi na platnu i dizajnirana odeća mladih dizajnera.