Dani sporta I kulture- dodjela nagrada pobednicima

Završni dio manifestacije “Dani sporta i kulture” održan je na trgu Gazi Isa-Bega Ishakovića, a započeo  je predstavom “Ekologija “ koju su propratili najmlađi iz predškolske ustanove Reuda,kao i svi prisutni na trgu. Predstava je imala za cilj skretanje pažnje najmljađima na očuvanje prirode i okoline u kojoj živimo. Nakon toga, u kulturnom dijelu programa nastupili su predškolci ustanove “Reuda” i Hamza Dolovac sa izvjedbom muzičke numere. Poslije kulturnog dijela programa pristupilo se dodjeli medalja, pehara i nagrada pobjednicima i priznanja organizatorima i učesnicima događaja. Priznanje za poseban doprinos VIII po redu Danima sporta i kulture uručila je hadži Jonuzu Džankoviću generalni menadžer, prof. dr. Elma Elfić Zukorlić.