Dani sporta i kulture – otpočeo turnir u malom fudbalu i održan koncert Srednje muzičke škole

Trećeg dana događaja “DANI SPORTA I KULTURE”, 25.04.2018. god. u Sportskom centru Univerziteta otpočeo je turnir u malom fudbalu. Učešće na turniru uzeli su srednjoškolci i studenti iz Sandžaka. Timovi su podijeljeni u četiri grupe, gdje se u okviru svake grupe nalazi po pet timova. Utakmice su eliminacionog karaktera.

Pobjednici današnjih utakmica igraće sutra, 26.04.2018. god. četvrtfinalne, polufinalne i finalnu utakmice na Rekreacionom centru u Novom Pazaru.

Turnir u malom fudbalu podržao je veliki broj ljubitelja fudbala.

Tokom kulturnog dijela manifestacije u univerzitetskoj bašti nastupili su učenici Srednje muzičke škole. Muzička škola je pod vođstvom profesorice Julije Zilkić predstavila svoj program u kojem su učešće uzeli učenici Nina Karadžić, Alen Šehovic-Rahmani, Oja Čavic, Ina Čavic, Enes Koca i Almedina Đekić.